14 Kasım 2016 Pazartesi

OKAN BAYÜLGEN

Günlerden Birgün ;

Okan'ı izliyorum ;o bloglar ve bloggerla hayatını değiştirenleri konu alarak programında öncü oluyor ve bizlere bu konuda destek vererek blok yazarlığına teşvik ediyor.Blok yazmak nedir? Fikirdir ,özgürlüktür ve kendin olmaktır, sen okuyabildiği kadar düşünür ,düşünebildiği n zamanda yazarsın ...Özgür olduğunda ve kendine değer verdiğinde sorgularsın,hesap sorarsın ve haksızlıklara karşi durabilirsin ! Eğer Okan Bayülgen'i programlarını dikkatli takip ederseniz vermek istediği mesajlarda hep kişilerin kendilerini sevmeleri,değer vermeleri mesajı vardır ve bu tür şeyler siyasilerin işine gelmez ,düşünen insan ,düşünen seçmen asla bir siyasinin isteyebileceği şey değildir. Günümüzde dizilerin geldiği nokta TİCARET 'den öteye girmiyor ,onları izleyerek kahramanlık,güzellik,aşk veya ülke kazanmıyorsunuz düşünme yetilerinizi ve kendinizi kaybediyorsunuz günümüz dizilerinde çünkü onlar senoryalarını gerçeklik değil izlenebilirlik iilkesine göre ayarlamaktadır.
 Kızdığınız bu insanın gelir kaynaği TV iken ve bir diğer adı "Televizyon Çocuğu" iken eğer iyi bir izleyicisi iseniz o programlarında evinde TV olmadığını söyler, özellikle çocuğu için! Bizler ne yapıyoruz onları TV karşisinda robotlaştırp  görüşlerini anlatamayacak bireylere dönüştürüyoruz.... 
Saçma bir diziye sahip çıkacağina gelin şehitlerimizin ailelerine sahip çıkalım! O saçma dizileri ,yalanları izleyeceğine şehitlerin analarının gözlerini izleyin işte gerçek dram  orda!!!!! 
 Bir TV programcısına sesinizi duyurabiliyorsunuz işte gelin hakaret etmektense unutulup giden şehit aileleri için büyük bir organizasyon isteyelim hep birlikte,gelin onlara destek olalım ..zaten ülkenin en ücra köşelerinde ,en unutulanlarını ama ülkenin en çok minnettar olduklarını hatırlayalım! Yalanlara sahip çıkacağina gerçekler için çabalayalım!!!!!
Necla Mandan 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder